Haber

Kemer Belediyesi’nden Kumluca ve Finike’ye sulama ve personel desteği

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, şiddetli yağış nedeniyle sular altında kalan Kumluca ve Finike ilçelerine destek için Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 2 suluk ve 20 belediye çalışanını görevlendirdi.

Yaşanan sel felaketinin ardından Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi ile araya girerek geçmiş olsun dileklerini ileten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, her iki ilçede de incelemelerde bulunarak 2 adet su pompası ve 20 belediyeye görev verdi. takviye amacıyla sel bölgesine çalışanlar.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kumluca ve Finike’de yaşanan sel sonrası yaraların sarılması için her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Sel felaketinin ardından her iki ilçede de incelemelerde bulunduklarını hatırlatan Lider Topaloğlu, “Sel felaketinden etkilenen Kumluca ve Finikeli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İncelemelerimiz sırasında gördüğümüz manzara gerçekten ızdırap vericiydi. Kemer Belediyesi olarak 2 sucu ve 20 belediye çalışanı görevlendirdik. Selden sonra yapılan temizlik ve diğer işlerin temeli biziz. Yaralarımızı birlikte saracağız, sokak sokak, sokak sokak. Kumluca Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Köleoğlu ve Finike Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Geyikçi’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. tüm Ah, bir daha böyle felaketler yaşamamak.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu