Teknoloji

Xbox Temalı Kredi Kartları ABD’de Piyasaya Sürülüyor

 
Microsoft, ABD’de yeni bir hamle yapıyor. Bu kapsamda kullanıcılara “Xbox temalı kredi kartı” sunmayı planlıyor. Barclays tarafından dağıtılan bu kartların yıllık ücreti yoktur.
 
Kart ilk etapta Insider programına dahil olan kişilere sunuluyor.
 
 
 
21 Eylül 2023 itibarıyla Xbox Insider programına dahil olanların kullanımına sunulacak yeni kart, önümüzdeki yıldan itibaren tüm Xbox oyuncuları için geçerli olacak. Xbox hizmetlerinden sorumlu kurumsal lider yardımcısı Dave McCarthy, kartla ilgili şunları söylüyor: “Xbox temalı kredi kartları kart sahiplerine çeşitli avantajlar sunuyor. Kullanıcılar günlük alışverişlerinde çeşitli puanlar kazanabiliyor ve bu puanları xbox’taki oyunlarda ve ek içeriklerde kullanabiliyorlar. .com.”
 
Kart sahipleri, Microsoft Store’daki uygun satın alma işlemlerinde 5 kat puan, Grubhub ve DoorDash gibi yemek dağıtım hizmetlerinde ve Netflix ve Disney+ gibi yayın hizmetlerinde 3 kat puan kazanabilirler. Oyuncular ayrıca beş kart tasarımı arasından seçim yapabilir ve kredi kartlarını Xbox oyuncu etiketleriyle özelleştirebilirler.
 
Son olarak, ilk satın alımdan sonra kullanıcılar 5.000 kart puanı (50 $ değerinde) ve yeni üyelere hediye edilebilecek üç aylık Xbox Game Pass Ultimate kazanabilecekler.

doganyurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu