Haber

Dilan Polat cezaevinde mi? Dilan Polat karakolda mı yoksa cezaevinde mi? Dilan Polat’ın son durumu ne? Son durum nedir?

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor “Yarışmalarda bahis ve şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin kanunları ihlal etmek” suçundan soruşturma başlatıldı. Peki Dilan Polat cezaevinde mi? Dilan Polat karakolda mı yoksa cezaevinde mi? Dilan Polat’ın son durumu ne?

DİLAN POLAT CEZAEVİNDE MI?

Aralarında Dilan ve Engin Polat’ın da bulunduğu 12 kişi tutuklanarak Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi. Toplam 19 saat süren işlemlerin ardından aralarında Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Sezgin Polat, Ahmet Gün, Can Doğu ve Can Polat’ın da bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklanırken, 6 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

POLAT AİLESİ DAVASINDA SON DURUM NE?

Dilan Polat ve Engin Polat hakkında yürütülen soruşturmada savcılık, mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 4 kişiye itiraz etti.

Kara para aklama, belgede sahtecilik, suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve vergi kanunlarını ihlal suçlarından başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat’ın soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. . Geçtiğimiz cumartesi adliyeye sevk edilen şüpheliler arasında yer alan Gürsel Yılmaz, Yeşim Altınkalem Dalkıran, Beyzanur Gün, Ceydanur Gün isimli diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılarak tutuklandı. Mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 4 şüpheliye savcılık itiraz etti.

habermentese.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu